MÖBLER / Bord / Skrivbord 5464693
nr 546 4693
Skrivbord
1880-tal, 5-lådor (skador), längd: 115, djup: 55, höjd: 77
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:20:12
100 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr